Hakkımızda

JADEM Yol haritası…
Bodrum’un gün batımları meşhur, kültür ve sanatın tarih boyunca yükselişte olduğu beldesi Gümüşlük’te, tarihi Myndos kenti kalıntılarının arasında, kral yolunun başında tarih ve lezzet yolculuğuna çıkmaya hazır mısınız? O zaman JADEM FISH & WINE, arzuladığınız konforu, eşsiz lezzetleri ve seçkin şarap kavıyla sizi ağırlamaya hazır.

Bodrum’un benzersiz doğa güzelliği ve coğrafi ürünlerinden ilham alarak “dört element” üzerinde kuruldu JADEM’in yeni hikâyesi.

JADEM, ait olduğu coğrafyanın bütün renklerinden ve güzelliklerinden feyz alarak, evrenin deniz altından bizlere sunduğu güzellikleri, toprağın büyüsü ile işleyerek, deniz ürünlerini, topraktan gelen ot ve bitkileri birleştirerek yaratıcı yemeklerin sizlere servis edildiği başka bir dünyanın kapılarını sizler için aralıyor.

JADEM tam anlamıyla dört temel elementin birleşimidir. Açık ateşte pişen deniz ürünleri ve ateşin tütsüsü ile hazırlanmış taze otlar ve Anadolu’nun her bölgesinde hikâyesi olan ürünlerin samimi ve bir o kadar yaratıcı tekniklerle hazırlanmış olan gerçek bir şef mutfağıdır.

JADEM, Chef Uğur Filiz’in kendine özgü reçetelerinden, deniz mahsulleriyle yarattığı eşsiz bir seçkiyi sizlere sunuyor.

Gümüşlük’te yaşayan sanatçı baba-oğul Erkan ve Sinan Uyav’ın hayata geçirdiği biri ahşap diğeri taş olan tanrı figürlerinden oluşan iki heykelin sizi karşıladığı JADEM FISH & WINE, Chef Uğur Filiz’in hazırladığı tabakları kendimize has fine dining servis ile gümüşlüğün muhteşem manzarasınında eşsiz bir gastronomi deneyimini yaşayacağınız ve sıkca uğrayacağınız yeni adresinize hoşgeldiniz. Bölgemizde yetişen yerel narenciyelerle hazırladığımız eşsiz kokteyl menümüz ve dünyanın şeckin şaraplarımızın bulduğu kav ımızla yeni bir deneyime hazır mısınız